Kargo ve Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri stoğumuzda varsa aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Üretimi zaman alan veya sipariş üzerine üretilen ürünler için kargo teslim süresi bahsi geçen ürün detayında belirtildiği gibidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra ve ürün hazır olduktan sonra en kısa sürede size teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak (Whatsapp, Websitesi üzerindeki canlı yardım, telefonla arayarak ve e-posta göndererek) değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturun ve ürünü teslim almayın.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise ve kargo yetkilisine hiç teslim almadan tutanakla teslim edilmişse: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda sobe.ceramics@gmail.com adresine e-posta atarak, İletişim bölümünde yer alan numaralardan bize ulaşarak veya canlı yardım bölümünden müşteri temsilcisiyle konuşarak bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Gönderdiğiniz e-posta içeriğinde ürünü neden teslim almadığınızı kısaca açıklarsanız kargo firması ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Sobe Ceramics